Msza św. dziękczynna w roku Jubileuszu Zgromadzenia

Wszystkich Parafian i Gości zapraszamy na Msze św. dziękczynne
z okazji 100-lecia istnienia naszego Zgromadzenia!

Pragniemy wspólnie dziękować za charyzmat Bożego dziecięctwa, czcigodnych Założycieli oraz za łaski otrzymywane przez każdą z sióstr!

Msze święte odbywać się będą w Parafii św. Michała Archanioła w Sopocie każdego 25 dnia miesiąca o godz. 18:00 przez cały 2021 rok. Wszyscy uczestnicy dziękczynnych celebracji Eucharystycznych razem z siostrami będą mogli uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Czas świętowania Jubileuszu 100 – lecia Zgromadzenia to czas dziękczynienia za naszych Założycieli, za duchową spuściznę, którą otrzymałyśmy czerpiąc ze Skarbca Zakonu Karmelitańskiego. Dziękujemy za dar powołania każdej siostry oraz za łaski, którymi nieustannie Bóg nas obdarowuje! Jesteśmy wdzięczne wszystkim, którzy łączą się z nami w modlitwie i tym, którzy o modlitwę nas proszą. Jest to wyraz ogromnego zaufania do nas i zawierzenia Bogu, że On wysłuchuje nas we wszystkich potrzebach. Dziękując Bogu, Maryi, św. Józefowi oraz świętym Karmelu za ich opiekę i wstawiennictwo pragniemy nadal wypraszać potrzebne łaski!

Zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie i o nią prosimy!

Niech Dzieciątko Jezus nam wszystkim hojnie błogosławi i prowadzi nas do świętości!

                                             Siostry Karmelitanki z Sopotu