Msza święta o beatyfikację Sługi Bożego o. Anzelma Gądka OCD


„Całe życie ćwiczyłem się w miłości Dzieciątka Jezus” Sł. Boży o. Anzelm Gądek OCD

gadek_0

Każdego 15. dnia miesiąca w całym Zgromadzeniu modlimy się o łaskę beatyfikacji sł. B. o. Anzelma Gądka, Założyciela Zgromadzenia. W każdym domu w tej intencji odprawiana jest Msza święta.

W Łodzi tego dnia sprawuje się dwie Msze święte: jedna odprawiana jest w kaplicy zakonnej sióstr przy ul. Złocieniowej 38 o godz. 6.30, druga sprawowana jest w kościele Ojców Karmelitów Bosych przy ul. Liściastej 9 o godz. 18.00. Przed wieczorną Eucharystią odczytywane są prośby i podziękowania przesłane do Postulacji Sługi Bożego, bądź zostawione w skrzynce intencji przy jego grobie. Odczytane intencje polecamy w modlitwie różańcowej oraz w codziennej nowennie.


Modlitwa o uproszenie łask za przyczyną Sługi Bożego O. Anzelma Gądka OCD

Boże, który sprawiłeś, że ojciec Anzelm stał się wzorem doskonałości ewangelicznej i krzewił naukę o Bożym dziecięctwie Twojego Syna, wysłuchaj moją ufną modlitwę, abym za jego wstawiennictwem otrzymał(a) łaskę …………………… o którą gorąco proszę i w duchu wdzięczności wielbił(a) Twoje miłosierdzie. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


Modlitwa o beatyfikację Sługi Bożego O. Anzelma Gądka OCD

O, Boskie Dziecię Jezu, spraw, aby ojciec Anzelm, który stał się głosicielem prawdy o Twoim dziecięctwie i całym życiem Ciebie miłował, był wyniesiony na ołtarze, przyczyniał się do pogłębienia naszej wiary i prowadził wszystkich do świętości i zbawienia. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.

Imprimatur:
Arcybiskup Władysław Ziółek, Łódź, 10.01.2002 r. – L.dz. 61/2002


Kontakt:

Wiecepostulacja Sługi Bożego o. Anzelma Gądka OCD
tel. 42 659 24 97; 728 302 374

e-mail: azkarmel@archidiecezja.lodz.pl

Po folderki i obrazki z Modlitwą o łaski za przyczyną Sługi Bożego oraz z Modlitwą o jego beatyfikację można zwracać się na powyższy adres Postulacji.

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail